FO040021-071, Ford Mondeo BNP II 2.0l 96kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo II (BAP/GBP) |
| Bouwjaar | : 09/1996-11/2000 |
| Artikelnummer | : FO040021-071 |
| Past op model | : Ford Mondeo BNP II |
| Motor inhoud | : 2.0l 96kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





