FO040005-071, Ford Mondeo I BNP 2.5l 125kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links 60/ 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo II (BAP/GBP) |
| Bouwjaar | : 09/1996-11/2000 |
| Artikelnummer | : FO040005-071 |
| Past op model | : Ford Mondeo I BNP |
| Motor inhoud | : 2.5l 125kW |
| Buisdiameter | : 60/ 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit FO040000-VSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





