FO151003-133, Ford Kuga II - 4x4 2.0l D 100/103/110/120/132kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, ECE-certification
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Kuga II (DM2) |
| Bouwjaar | : 05/2012- |
| Artikelnummer | : FO151003-133 |
| Past op model | : Ford Kuga II - 4x4 |
| Motor inhoud | : 2.0l D 100/103/110/120/132kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 17 |
| Keuring | : ECE-certification |
| Opmerking 1 | : Achtung: Nur als Komplettanlage mit FO150000-VBR verbaubar, muss dazu bestellt werden! |
| Opmerking 3 | : including accessories for assembly |
| Prijs incl. BTW | : 869,37 |
1





