FO150003-133, Ford Kuga 2.5l 147kW 2.0l D 100kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links 63.5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Kuga I (DM2) |
| Bouwjaar | : 04/2008- |
| Artikelnummer | : FO150003-133 |
| Past op model | : Ford Kuga |
| Motor inhoud | : 2.5l 147kW 2.0l D 100kW |
| Buisdiameter | : 63.5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achtung: Nur als Komplettanlage mit FO150000-VBR (Diesel) oder FO150000-VSD (Benzin) verbaubar, muss dazu bestellt werden! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 869,37 |
1





