FO032055-294, Ford Focus III ST Turnier 2.0l 184kW, Einddemper met midden uitgang - 2x100mm Type 25 midden 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus III (DYB) |
| Bouwjaar | : 04/2011- |
| Artikelnummer | : FO032055-294 |
| Past op model | : Ford Focus III ST Turnier |
| Motor inhoud | : 2.0l 184kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met midden uitgang - 2x100mm Type 25 midden |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x100 Typ 25 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





