Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Artikelnummer | : FO031151-071 |
| Past op model | : Ford Focus II Fließheck Facelift |
| Motor inhoud | : 1.4l 59kW 1.6l 74/85kW 1.8l 92kW 2.0l 107kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O63,5mm - 1x90mm Type 13 einseitig |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit FO031011/ FO031001 verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 559,24 |
1





