Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus II (DA3) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Artikelnummer | : FO031010-VER |
| Past op model | : Ford Focus II Fließheck/ Tunier |
| Motor inhoud | : 1.4l 59kW 1.6l 74/85kW 1.8l 92kW 2.0l 107kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper vervangende buis O50mm |
| Keuring | : ohne |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 325,38 |
1





