FO071003-671, Ford C-Max II 2.0l TDCi 120kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 145x65mm Type 59 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : C-MAX II (DXA/CB7/DXA/CEU) |
| Bouwjaar | : 12/2010-02/2015 |
| Artikelnummer | : FO071003-671 |
| Past op model | : Ford C-Max II |
| Motor inhoud | : 2.0l TDCi 120kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 145x65mm Type 59 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 145x65 Typ 59 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 732,1 |
1





