FO070001-365, Ford C-Max 1.6l 74/85kW 1.8l 88/92kW 2.0l 107kW, Einddemper met eindstuk 106x71mm Type 33 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : C-MAX (DM2) |
| Bouwjaar | : 02/2007-09/2010 |
| Artikelnummer | : FO070001-365 |
| Past op model | : Ford C-Max |
| Motor inhoud | : 1.6l 74/85kW 1.8l 88/92kW 2.0l 107kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 106x71mm Type 33 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 106x71 Typ 33 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





