FI041031-593, Fiat Grande Punto 199 - Diesel 1.3l D 55/66kW 1.9l D 88/96kW, Einddemper met eindstuk 135x80mm Type 53 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Artikelnummer | : FI041031-593 |
| Past op model | : Fiat Grande Punto 199 - Diesel |
| Motor inhoud | : 1.3l D 55/66kW 1.9l D 88/96kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 135x80mm Type 53 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 135x80 Typ 53 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 427,06 |
1





