FI021031-132, Fiat Bravo 198 - Diesel 2.0l D 120/121kW, Einddemper met eindstuk 2x90mm Type 16 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo II (198) |
| Bouwjaar | : 03/2007- |
| Artikelnummer | : FI021031-132 |
| Past op model | : Fiat Bravo 198 - Diesel |
| Motor inhoud | : 2.0l D 120/121kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x90mm Type 16 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Fur modelle mit serienmaßiger Sportstoßstange oder Stoßstange muss nachgearbeitet werden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 437,22 |
1





