DO030013-153, Dodge RAM 1500 Facelift 2010- 5.7l 291kW, Halbanlage rechts/links ab Kat - 1x100mm Type 17 rechts/links 76mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Dodge |
| Model | : Ram 1500 |
| Bouwjaar | : 2008- |
| Artikelnummer | : DO030013-153 |
| Past op model | : Dodge RAM 1500 Facelift 2010- |
| Motor inhoud | : 5.7l 291kW |
| Buisdiameter | : 76mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Halbanlage rechts/links ab Kat - 1x100mm Type 17 rechts/links |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 17 |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1474,37 |
1





