DO010010-597, Dodge Nitro 3.7l 151kW 4.0l 191kW 2.8l D 130kW, Endrohrsystem einseitig rechts - 160x80mm Type 53 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, ABE (eintragungsfrei)
Product specificaties:
| Merk | : Dodge |
| Model | : Nitro (KJ) |
| Bouwjaar | : 11/2007- |
| Artikelnummer | : DO010010-597 |
| Past op model | : Dodge Nitro |
| Motor inhoud | : 3.7l 151kW 4.0l 191kW 2.8l D 130kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Endrohrsystem einseitig rechts - 160x80mm Type 53 |
| Eindstuk uitvoering | : 160x80 Typ 53 |
| Keuring | : ABE (eintragungsfrei) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 401,64 |
1





