DO020003-153, Dodge Charger 5.7l 254kW, Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links 76mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Dodge |
| Model | : Charger |
| Bouwjaar | : 2005- |
| Artikelnummer | : DO020003-153 |
| Past op model | : Dodge Charger |
| Motor inhoud | : 5.7l 254kW |
| Buisdiameter | : 76mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 1x100mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 17 |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit DO020000-VSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1271,01 |
1





