DA020025-595, Daihatsu Materia 1.3l 67kW 1.5l 76kW, Einddemper midden - 2x150x70mm Type 53 midden 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Daihatsu |
| Model | : Materia (M4) |
| Bouwjaar | : 01/2007- |
| Artikelnummer | : DA020025-595 |
| Past op model | : Daihatsu Materia |
| Motor inhoud | : 1.3l 67kW 1.5l 76kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper midden - 2x150x70mm Type 53 midden |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





