CI150011-131, Citroen DS3 1.4l 70kW 1.6l 88/115kW 1.6l HDi 68/82kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 16 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Citroen |
| Model | : DS3 |
| Bouwjaar | : 03/2010- |
| Artikelnummer | : CI150011-131 |
| Past op model | : Citroen DS3 |
| Motor inhoud | : 1.4l 70kW 1.6l 88/115kW 1.6l HDi 68/82kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 16 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





