CI140001-070, Citroen C4 Coupe 2.0l 130kW, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 13 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Citroen |
| Model | : C4 (L) |
| Bouwjaar | : 11/2004- |
| Artikelnummer | : CI140001-070 |
| Past op model | : Citroen C4 Coupe |
| Motor inhoud | : 2.0l 130kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





