CI060001-151, Citroen C2/ C3 1.1l 44kW 1.4l 54kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 17 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Citroen |
| Model | : C2 (J) |
| Bouwjaar | : 09/2003- |
| Artikelnummer | : CI060001-151 |
| Past op model | : Citroen C2/ C3 |
| Motor inhoud | : 1.1l 44kW 1.4l 54kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 17 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 493,15 |
1





