BM081002-290, BMW Z4 E89 - sDrive 23i 2.5l 150kW, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 25 2x55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E89) |
| Bouwjaar | : 05/2009- |
| Artikelnummer | : BM081002-290 |
| Past op model | : BMW Z4 E89 - sDrive 23i |
| Motor inhoud | : 2.5l 150kW |
| Buisdiameter | : 2x55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 25 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 25 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur gemeinsam mit BM081000-VSD montierbar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





