Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 7 serie (E38) |
| Bouwjaar | : 06/1994-08/2001 |
| Artikelnummer | : BM041054-597 |
| Past op model | : BMW E38 730i/ 735i/ 740i - Ohne Stoßstangenausschnitt |
| Motor inhoud | : 3.0l 160kW 3.5l 173/177kW 4.0l 210kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 160x80mm Type 53 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 160x80 Typ 53 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Endrohre liegen unter der Stoßstange |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1113,41 |
1





