BM121014-132, BMW F12/F13/F06 - 640i mit M-Paket 3.0l 235kW, Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 16 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 6 serie (F12/F13/F14) |
| Bouwjaar | : 11/2010- |
| Artikelnummer | : BM121014-132 |
| Past op model | : BMW F12/F13/F06 - 640i mit M-Paket |
| Motor inhoud | : 3.0l 235kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1215,08 |
1





