BM120003-461, BMW E63/64 645i 650i 4.4l 245kW 4.8l 270kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 6 serie (E63/E64) |
| Bouwjaar | : 01/2004-12/2010 |
| Artikelnummer | : BM120003-461 |
| Past op model | : BMW E63/64 645i 650i |
| Motor inhoud | : 4.4l 245kW 4.8l 270kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1098,15 |
1





