BM033024-010, BMW F10/F11 525d 530d 2.5l D 150kW, Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 10 rechts/links 63,5/ 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (F07/F10/F11) |
| Bouwjaar | : 02/2010- |
| Artikelnummer | : BM033024-010 |
| Past op model | : BMW F10/F11 525d 530d |
| Motor inhoud | : 2.5l D 150kW |
| Buisdiameter | : 63,5/ 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x80mm Type 10 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 10 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Stoßstange muss nachgearbeitet werden! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1403,19 |
1





