BM032072-364, BMW E60/E61 535d 3.0l D 200/210kW, Einddemper met eindstuk 2x88x74mm Type 33 76mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| Bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Artikelnummer | : BM032072-364 |
| Past op model | : BMW E60/E61 535d |
| Motor inhoud | : 3.0l D 200/210kW |
| Buisdiameter | : 76mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x88x74mm Type 33 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x88x74 Typ 33 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





