BM030000-VSD, BMW E34 525i 24V 2.5l 141kW, Voordemper 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E34) |
| Bouwjaar | : 01/1988-11/1995 |
| Artikelnummer | : BM030000-VSD |
| Past op model | : BMW E34 525i 24V |
| Motor inhoud | : 2.5l 141kW |
| Buisdiameter | : 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





