BM023112-270, BMW E90/91 - 325i 3.0l 160kW N53, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 24 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Artikelnummer | : BM023112-270 |
| Past op model | : BMW E90/91 - 325i |
| Motor inhoud | : 3.0l 160kW N53 |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 24 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 24 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 971,05 |
1





