BM023091-587, BMW E90/91/92 - 320d 2.0l D 135kW, Einddemper met eindstuk 160x80mm Type 52 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Artikelnummer | : BM023091-587 |
| Past op model | : BMW E90/91/92 - 320d |
| Motor inhoud | : 2.0l D 135kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 160x80mm Type 52 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 160x80 Typ 52 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 767,68 |
1





