BM022194-068, BMW E46 330d/ 330xd 3.0l D 135/150kW, Einddemper met uitgang rechts/links dubbele buis - 2x76mm Type 13 rechts/links 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Artikelnummer | : BM022194-068 |
| Past op model | : BMW E46 330d/ 330xd |
| Motor inhoud | : 3.0l D 135/150kW |
| Buisdiameter | : 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links dubbele buis - 2x76mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Limousine/ Touring/ Coupe |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





