BM022102-008, BMW E46 316Ti/ 318Ti/ 325Ti 1.8l 85kW 2.0l 105kW, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 10 63mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Artikelnummer | : BM022102-008 |
| Past op model | : BMW E46 316Ti/ 318Ti/ 325Ti |
| Motor inhoud | : 1.8l 85kW 2.0l 105kW |
| Buisdiameter | : 63mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 10 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 10 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit BM022100-VSD/BM022110-MSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





