BM022074-008, BMW E46 320/ 323/ 325/ 328/ 330 2.0l 110kW 2.2l 125kW 2.5l 125/141kW 2.8l 142kW 3.0l 170kW, Einddemper met uitgang rechts/links dubbele buis - 2x76mm Type 10 rechts/links 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Artikelnummer | : BM022074-008 |
| Past op model | : BMW E46 320/ 323/ 325/ 328/ 330 |
| Motor inhoud | : 2.0l 110kW 2.2l 125kW 2.5l 125/141kW 2.8l 142kW 3.0l 170kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links dubbele buis - 2x76mm Type 10 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Fur 2,0l 110kW 2,5l 125kW 2,8l 142kW nur als Komplettanlage ab Kat verbaubar - Limousine, Touring, Coupe und Cabrio |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





