AU150011-050, Audi Q3 quattro - Benzin 2.0l TFSI 125/155kW, Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 12 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : Q3 (8U) |
| Bouwjaar | : 10/2011- |
| Artikelnummer | : AU150011-050 |
| Past op model | : Audi Q3 quattro - Benzin |
| Motor inhoud | : 2.0l TFSI 125/155kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x80mm Type 12 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur zusammen mit AU150010-VSD montierbar |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





