AU010050-VSD, Audi Urquattro 2.2l 10V Turbo 147kW, Voordemper O76mm 76mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (85) |
| Bouwjaar | : -0,004531722 |
| Artikelnummer | : AU010050-VSD |
| Past op model | : Audi Urquattro |
| Motor inhoud | : 2.2l 10V Turbo 147kW |
| Buisdiameter | : 76mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper O76mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage ab Turborohr mit AU010058-xxx verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





