AU010030-VER, Audi Urquattro 2.2l 10V Turbo 147kW, Voordemper vervangende buis O63,5mm 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (85) |
| Bouwjaar | : -0,004531722 |
| Artikelnummer | : AU010030-VER |
| Past op model | : Audi Urquattro |
| Motor inhoud | : 2.2l 10V Turbo 147kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper vervangende buis O63,5mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 325,38 |
1





