AU072050-VSD, Audi A6 Typ 4F quattro 4,2l 4.2l 246kW, Voordemper rechts/links O63,5mm 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Artikelnummer | : AU072050-VSD |
| Past op model | : Audi A6 Typ 4F quattro 4,2l |
| Motor inhoud | : 4.2l 246kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper rechts/links O63,5mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





