AU072050-VER, Audi A6 Typ 4F quattro 4,2l 4.2l 246kW, Voordemper vervangende buis rechts/links O63,5mm 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Artikelnummer | : AU072050-VER |
| Past op model | : Audi A6 Typ 4F quattro 4,2l |
| Motor inhoud | : 4.2l 246kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper vervangende buis rechts/links O63,5mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Ohne Gutachten - Laut StVo. nicht zugelassen |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





