AU120254-152, Audi A5 B8 Sportback 2.0l TFSI 132/155kW 2.7l TDI 140kW 3.0l TDI 176kW, Einddemper rechts/links -2x90mm Type 17 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Artikelnummer | : AU120254-152 |
| Past op model | : Audi A5 B8 Sportback |
| Motor inhoud | : 2.0l TFSI 132/155kW 2.7l TDI 140kW 3.0l TDI 176kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links -2x90mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Passend fur Fronttrieb und Quattro |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1067,64 |
1





