AU051265-148, Audi A3 - 8P (Cabrio) 2.0l TFSI 147kW, Einddemper O70mm uitgang rechts/links - 2x76mm Type 17 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikelnummer | : AU051265-148 |
| Past op model | : Audi A3 - 8P (Cabrio) |
| Motor inhoud | : 2.0l TFSI 147kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O70mm uitgang rechts/links - 2x76mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x76 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1




