AU051127-152, Audi A3 - 8P quattro 1.8l 118kW 2.0l 147kW 3.2l V6 184kW 2.0l TDI 100/103/125kW, Einddemper O70mm - 2x90mm Type 17 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikelnummer | : AU051127-152 |
| Past op model | : Audi A3 - 8P quattro |
| Motor inhoud | : 1.8l 118kW 2.0l 147kW 3.2l V6 184kW 2.0l TDI 100/103/125kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O70mm - 2x90mm Type 17 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 17 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU051120-MSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 732,1 |
1




