AU051120-MER, Audi A3 Typ 8P quattro + Sportback 1.8l 118kW 2.0l 147kW 3.2l V6 184kW 2.0l TDI 100/103/125kW, Middendemper vervangende buis O70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikelnummer | : AU051120-MER |
| Past op model | : Audi A3 Typ 8P quattro + Sportback |
| Motor inhoud | : 1.8l 118kW 2.0l 147kW 3.2l V6 184kW 2.0l TDI 100/103/125kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Middendemper vervangende buis O70mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU051127-xxx bzw. AU051147-xxx verbaubar - ohne Gutachten (Laut StVo nicht zugelassen) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 325,38 |
1





