AU051010-MER, Audi A3 Typ 8P/ A3 Typ 8P Sportback 1.4l TFSI 92kW 1.8l TFSI 118kW 2.0l TFSI 147kW 2.0l TDI 125kW, Middendemper vervangende buis O70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikelnummer | : AU051010-MER |
| Past op model | : Audi A3 Typ 8P/ A3 Typ 8P Sportback |
| Motor inhoud | : 1.4l TFSI 92kW 1.8l TFSI 118kW 2.0l TFSI 147kW 2.0l TDI 125kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Middendemper vervangende buis O70mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 355,89 |
1





