AU050115-581, Audi A3 Typ 8L quattro 1.8l T 110/132kW 1.9l TDI 96kW, Einddemper met uitgang rechts/links O 63,5mm - 130x50mm Type 52 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Artikelnummer | : AU050115-581 |
| Past op model | : Audi A3 Typ 8L quattro |
| Motor inhoud | : 1.8l T 110/132kW 1.9l TDI 96kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links O 63,5mm - 130x50mm Type 52 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 721,93 |
1




