AU050097-008, Audi S3 Typ 8L 1.8l T 154/165kW, Einddemper O70mm - 2x76mm Type 10 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Artikelnummer | : AU050097-008 |
| Past op model | : Audi S3 Typ 8L |
| Motor inhoud | : 1.8l T 154/165kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O70mm - 2x76mm Type 10 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x76 Typ 10 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU050090-VSD verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 701,59 |
1




