AU050090-VSD, Audi S3 Typ 8L 1.8l T 154/165kW, Voordemper - Buisdiameter: 70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Artikelnummer | : AU050090-VSD |
| Past op model | : Audi S3 Typ 8L |
| Motor inhoud | : 1.8l T 154/165kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper - Buisdiameter: 70mm |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU050097-xxx verbaubar! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 437,22 |
1




