AU050090-VER, Audi S3 Typ 8L 1.8l T 154/165kW, Voordemper vervangende buis - Buisdiameter: 70mm 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Artikelnummer | : AU050090-VER |
| Past op model | : Audi S3 Typ 8L |
| Motor inhoud | : 1.8l T 154/165kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper vervangende buis - Buisdiameter: 70mm |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : Nur als Komplettanlage mit AU050097-xxx verbaubar! - ohne Gutachten |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 335,55 |
1




