AU050074-593, Audi A3 Typ 8L 1.6l 74/75kW 1.8l 92kW 1.8l T 110/132kW 1.9l TDI 66/74/81/96kW, Einddemper uitgang rechts/links O63,5mm - 135x80mm Type 53 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8L) |
| Bouwjaar | : 09/1996-04/2003 |
| Artikelnummer | : AU050074-593 |
| Past op model | : Audi A3 Typ 8L |
| Motor inhoud | : 1.6l 74/75kW 1.8l 92kW 1.8l T 110/132kW 1.9l TDI 66/74/81/96kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper uitgang rechts/links O63,5mm - 135x80mm Type 53 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 1 | : Bei 1,2l 63kW 1,6l D 77kW muss Stoßstange ausgeschnitten werden oder Stoßstange vom 1,4l verwenden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1




