AU140021-131, Audi A1 Kompakt/ A1 Sportback 1.2l 63kW 1.6l D 77kW, Einddemper einseitig - 1x90mm Type 16 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A1 (8X) |
| Bouwjaar | : 08/2010- |
| Artikelnummer | : AU140021-131 |
| Past op model | : Audi A1 Kompakt/ A1 Sportback |
| Motor inhoud | : 1.2l 63kW 1.6l D 77kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper einseitig - 1x90mm Type 16 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1




