Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (B4) |
| Bouwjaar | : 09/1991-10/1994 |
| Artikelnummer | : AU013032-068 |
| Past op model | : Audi 80 Typ B4 quattro RS-Stoßstange |
| Motor inhoud | : 2.0l 85/101/103kW 2.3l 98kW 2.6l 110kW 2.8l 128kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x76mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x76 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Fur Modelle mit RS2-Stoßstange! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1




