AU013012-593, Audi 80 Typ B4 Limousine & Avant 2.0l 16V 103kW 2.3l 98kW 2.6l 110kW 2.8l 128kW, Einddemper O63,5mm - 135x80mm Type 53 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (B4) |
| Bouwjaar | : 09/1991-10/1994 |
| Artikelnummer | : AU013012-593 |
| Past op model | : Audi 80 Typ B4 Limousine & Avant |
| Motor inhoud | : 2.0l 16V 103kW 2.3l 98kW 2.6l 110kW 2.8l 128kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper O63,5mm - 135x80mm Type 53 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 135x80 Typ 53 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1




