AU081024-344, Audi S8 - 4E 5.2l 331kW, Einddemper rechts/links - 2x88x74mm Type 32 rechts/links 70mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (muss eingetragen werden)
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S8 (4E) |
| Bouwjaar | : 06/2006-07/2010 |
| Artikelnummer | : AU081024-344 |
| Past op model | : Audi S8 - 4E |
| Motor inhoud | : 5.2l 331kW |
| Buisdiameter | : 70mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x88x74mm Type 32 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x88x74 Typ 32 |
| Keuring | : Teilegutachten (muss eingetragen werden) |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1215,08 |
1





