AU120000-VSD, Audi S5 4,2l 260kW quattro Typ B8 4.2l 260kW, Voordemper 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Artikelnummer | : AU120000-VSD |
| Past op model | : Audi S5 4,2l 260kW quattro Typ B8 |
| Motor inhoud | : 4.2l 260kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Voordemper |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





